nft airdrop

2 dakikada NFT satışa çıkarttık! – NFT nasıl satılır?

Rate this postNFT nedir? NFT nasıl yapılır? NFT nasıl satılır? sorularının cevabını ararken, son dönemlerin Metaverse ile birlikte olmazsa olmazlarından olan NFT blockchain dünyasında kendi NFT eserimizi çizdik ve Opensea’de satışa koyduk. Tüm sorularınızın cevabı videomuzda.

NFT satışa koyma nasıl yapılır? Anlattık!

Dilerseniz sözü uzatmadan sizleri ”NFT nasıl satışa çıkartılır?” sorusunun cevabını verdiğimiz videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

00:00-01:28 NFT nedir?
01:29-03:21 NFT alım satım rehberi
03:22-04:19 NFT nasıl yapılır?
04:20-05:03 OpenSea ve MetaMask hesabı açma
05:04-07:03 NFT nasıl sayılır?
07:04-08:00 Sonuç

Opensea’ye ulaşmak için:

#nfttweet #nftcoin #nftparakazanmak #nftnedir #nftfotoğrafsatma #nftmetaverse #nftopensea #nftart #nftartfinance #metaversenftnedir #nftmaymun #nftcoin

NFT nedir?

Tam adıyla Non-Fungible Token olan NFT, karşılıksız token anlamına gelir; bu, temel olarak, yalnızca size ait olan, türünün tek örneği bir dijital varlık olduğunu gösteriyor. Hem finans hem de sanat dünyasında popüler hale gelen NFT, dijital ürünlerin sahipliğini kanıtlayabilen benzersiz bir tanımlayıcıdır.

NFT nasıl yapılır? Nasıl satılır?

Başlangıçta kulağa oldukça karışık gelen NFT teknolojisi, dijital dünyanın sunduğu imkanlar ile daha kolay bir hale geliyor. NFT, Ethereum isimli blok zinciri geliştiricileri tarafından hazırlanıyor. Bu blok zincirlerinin kaybolmamasını sağlayan ve işlemlerin kolay bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olan platformlar yer alıyor.

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►►
Facebook ►►
Twitter ►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

source

mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button