Metaverse

Metaverse Gaming Projesi Plutonians Ön İnceleme | Oyun Oynayarak Dolar Kazandıran Metaverse Projesi

Rate this postMetaverse Gaming Projesi Plutonians Ön İnceleme | Oyun Oynayarak Dolar Kazandıran Metaverse Projesi

Aklınıza takılan soruları Twitter ve Telegram üzerinden sorabilirsiniz
Twitter:

Telegram:

Sevgili dostlar merhaba,

Bugün ki videomuzda Starlaunch, Seedify ve Gamespad platformlarının ortak duyurduğu yeni ön satış olan Plutonians Metaverse Gaming projesini inceledik. Plutonians nedir, Plutonians ne işe yarar, Plutonians’a katılmalı mıyız, Plutonians 100x yapar mı, Metaverse, GameFİ, oyun oynayarak dolar kazanma, Plutonians ile dolar kazanma, öğren ve kazan nedir, learn to earn ne demek, Plutonians NFT’leri neler hakkında konuştuk. Umarım beğenirsiniz.

Starlaunch, Seedify ve GamesPad üzerinden Plutonians’a katılabilirsiniz.

Airdrop, bir kripto para belirteci veya paranın, genellikle ücretsiz olarak çok sayıda dijital cüzdana dağıtılmasıdır. Airdrop’lar öncelikle dikkat çekmenin ve yeni takipçiler kazanmanın bir yolu olarak uygulanmakta, bu da daha büyük bir kullanıcı tabanı ve daha geniş bir para kullanımı ile sonuçlanmaktadır.

DAO Nedir, COLONY LAB ve DAO entegrasyonu ne zaman gerçekleşecek, DAO entegrasyonu olunca ne olacak gibi konuları da ele aldık.

Kripto paraların en önemli özelliği; merkeziyetsiz biçimde ve hiçbir otoriteye bağlı olmadan varlıklarını sürdürüyor olmalarıdır. DAO, bunun biraz daha ötesinde detaylara sahip olan ve Bitcoin’in çıkışının ardından hayali kurulmaya başlanmış bir kavramdır.

DAO nasıl çalışır?

DAO, Ethereum ağını kullanır ve bu ağın en güçlü özelliği olan akıllı sözleşmelerle çalışmaktadır. Buradaki amaç, sistemdeki karar verme gücünü herhangi bir otoriteye değil; otomatik bir sisteme ya da kitle kaynaklı bir sürece devredip, manipülasyonu ortadan kaldırmaktır. Bunun için ilk olarak, dünyanın her yerinden yatırımcıların anonim olarak para göndermelerine izin verildi. Daha sonra bu yatırımcılara jeton verilerek, olası projelerde oy kullanma hakkına sahip olmaları sağlandı. DAO’yu bağımsız hale getiren bu sürece fonlama süreci denildi.

DAO, 2016 yılının Nisan ayında çıkarıldı ve bu ekosistemde görülen en büyük fon toplama etkinliğine dönüşüverdi. Bu durum, 2016’nın Haziran ayında 3.6 milyon ETH’nin çalınmasına neden olan bir siber saldırıya, ardından da Ethereum ağındaki sert çatallanmaya yol açtı. Yaşanan siber saldırıdan dolayı, DAO’ya olan güven azalmış ve topluluk bölünmüş olsa da bu sistem, popülerliğini kaybetmedi. Daha güvenli bir altyapı için çalışmalar yoğunlaştırıldı ve sonuçlarını da almaya başladı.

DAO’nun geleceği

DAO, bir kesimin gözünde; güvenlik açısından güçlendirilmiş olsa da yasallık ve yapısallık ile ilgili endişe uyandırıyor. Fakat oldukça büyük bir kesim ve analist tarafından da oldukça olumlu yaklaşılıyor. Hatta geleneksel sistemin yerini alabileceği de düşünülüyor.

Tüm videoların içinde HAP BİLGİLER bulunuyor. Videoları dikkatlice izleyip teknolojiyi ve kripto para borsalarını daha iyi daha bilinçli hareket edebilirsiniz.

Zamanla Teknik Analiz Eğitim serisi yükleyeceğim. Abone olup, takipte kalabilirsiniz.

Ön satışlar, teknik analiz, strateji, play&earn, DeFi, Metaverse, Blockchain, Web 3.0 ve nice projeler kanalımızda yayınlanacak.

Metamask, Phantom, Binance Smart Chain ağı, Avax Ağı, Ethereum Ağı gibi cüzdan bilgileri kanalımızda aktif paylaşılmaktadır.

BSCPad, ETHPad, VelasPAD, ADAPad, AvaLaunch, StarLaunch, PulsePad, MetavPAD gibi Launchpadler ve fırlatma rampaları hakkında detaylı video paylaşımları devam edecektir.

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Algorand, Bittorent, Solana, Avax gibi coinlerin teknik analizleri belirli periyotlarda paylaşılacaktır.

Eğitim videoları teknik analiz, haber analizi gibi videolar sürekli güncellenecektir.

NFT alım satım, NFT değerlendirme, NFT bulma gibi NFT sorunları ile ilgili bilgilendirici videolar kanala yüklenecektir.

Oyun oynarak para kazanma, dolar kazanma temalı bu videomuzda Crabada nasıl oynanır oyun içeriği hakkında bilgiler verip ne kadar kazanabileceğiniz hakkında hesaplamalar içeren bir video ekledim.

Umarım işinize yarar ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz,

Dinlediğiniz vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Abone olup, beğeni yaparak kanalımıza katacağınız katkılar sayesinde gün geçtikçe daha da büyüyüp sizlere daha iyi bilgiler sunma imkanımız olacak.

source

mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button